mapa strony | strona główna > 50 pytań i odpowiedzi na dyplomowanego
Beata Rechnio - Kołodziej
50 pytań i odpowiedzi na dyplomowanego

Rozmowa kwalifikacyjna jest ukierunkowana pytaniami, które zawsze dotyczą pracy nauczyciela, złożonej dokumentacji oraz wypowiedzi ustnej. Wszystkie związane są ze zrealizowanymi zadaniami i ich wpływem na podniesienie jakości pracy szkoły. Zebraliśmy 50 przykładowych pytań – wraz z sugestiami odpowiedzi - które padły podczas egzaminów na nauczyciela dyplomowanego w różnych regionach Polski. Zawiera je Poradnik 50 pytań i odpowiedzi na dyplomowanego. Cena 60 zł. Poradnik udostępniany jest w formie pliku PDF. Jest uaktualniany na bieżąco.

Osobom, które zakupiły wcześniej Poradnik na dyplomowanego, w którym nie było 50 pytań... nie przysługuje darmowa aktualizacja (polegająca w tym wypadku na gratisowej wysyłce Poradnika 50 pytań i odpowiedzi na dyplomowanego), o czym była i jest mowa w warunkach zakupu Poradnika Jak przygotować dokumentację dla komisji? na stronie https://awans.net/dyplomowany-2018/dyplomowany-2018-3.html#123.

ABY OTRZYMAĆ PORADNIK "50 PYTAŃ I ODPOWIEDZI NA DYPLOMOWANEGO", NALEŻY:
1. Wpłacić kwotę 60 zł na konto:
Nr konta 69 1240 5891 1111 0010 8471 0423
Właściciel rachunku AWANS.NET ZBIGNIEW WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI

2. Napisać maila na adres redakcja@awans.net Podać w nim imię i nazwisko oraz dołączyć dowód wpłaty. UWAGA! ZAWIADOMIENIE NAS MAILEM O FAKCIE WPŁATY JEST WARUNKIEM KONIECZNYM DO OTRZYMANIA PORADNIKA. W temacie maila proszę wpisać: "50 DYPLOMOWANY". Poradnik zostanie wysłany na Państwa adres e-mail w dniu nadesłania dowodu wpłaty.

Jeżeli nie otrzymamy powiadomienia o wpłacie mailowo - PORADNIK NIE ZOSTANIE WYSŁANY - nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! (gdyż nawet jeśli stwierdzimy wpłatę na koncie, a nie otrzymamy maila od Państwa, nie będzie znali adresu mailowego, na jaki mamy wysłać Poradnik). Proszę wziąć pod uwagę ten warunek, gdyż ewentualna reklamacja może znacznie opóźnić otrzymanie Poradnika.

Jeżeli dowód wpłaty nie będzie dołączony do maila, Poradnik zostanie wysłany po wpłynięciu środków na nasze konto, jednak nie zalecamy tej procedury.

Prosimy o dokładne stosowanie się do podanej powyżej procedury, ponieważ w przeciwnym wypadku - z powodu dużej ilości zamówień - otrzymanie Poradnika może być opóźnione.

UWAGA! Zakup Poradnika nie daje praw do otrzymywania w przyszłości jego aktualizacji bezpłatnie lub w cenie promocyjnej.

Redakcja AWANS.NET