mapa strony | strona główna > awans zawodowy dyrektora szkoły na stopień nauczyciela dyplomowanego rozporządzenie 2018
Beata Rechnio - Kołodziej
Awans dyrektora szkoły na stopień nauczyciela dyplomowanego wg 2018
Poradnik dla dyrektorów szkół ubiegających się o nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego według przepisów z roku 2018

Wydanie II, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 26 lipca 2018 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli (Dziennik Ustaw RP, poz. 1574) z późniejszymi zmianami

UWAGA! Jeżeli rozpoczynasz staż na dyplomowanego w roku 2022 - NIE KORZYSTAJ Z TEGO PORADNIKA! Poradnik według przepisów 2022 jest TUTAJ

GRUPA AWANSOWA AWANS.NET NA FB
Drugie, zgodne z obowiązującymi od września 2018 roku przepisami, wydanie Poradnika Awans zawodowy dyrektora szkoły na stopień nauczyciela dyplomowanego wg rozporządzenia 2018 autorstwa Beaty Rechnio - Kołodziej, eksperta ds. awansu zawodowego nauczycieli z listy MEN.

Zamów Poradnik dla dyrektora - 2018...

Na 88 stronach Poradnika omówione są następujące zagadnienia:
1. Ogólne omówienie wymaganej dokumentacji
2. Sprawozdanie z ostatnich 3 lat pracy
3. Opisy i analizy sposobu realizacji wymagań
3.1. Jak poprawnie opracować opisy i analizy?
3.2. Elementy wzorowej dokumentacji
3.3. Przyporządkowanie zadań
3.4. Przykładowe opisy i analizy
4. Rozmowa kwalifikacyjna
5. 50 pytań i odpowiedzi na dyplomowanego, czyli jakie pytania mogą być Ci zadane podczas rozmowy kwalifikacyjnej?

Poradnik udostępniany jest w formie pliku PDF. Można go wydrukować na domowej drukarce.

ABY OTRZYMAĆ PORADNIK "AWANS ZAWODOWY DYREKTORA SZKOŁY NA STOPIEŃ NAUCZYCIELA DYPLOMOWANEGO" NALEŻY:
1. Wpłacić kwotę 79 zł na konto:
Nr konta 69 1240 5891 1111 0010 8471 0423
Właściciel rachunku AWANS.NET ZBIGNIEW WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI
Tytuł wpłaty: IMIĘ, NAZWISKO, AWANS DYREKTORA 2018

2. Napisać maila na adres redakcja@awans.net Podać w nim imię i nazwisko oraz dołączyć dowód wpłaty. UWAGA! ZAWIADOMIENIE NAS MAILEM O FAKCIE WPŁATY JEST WARUNKIEM KONIECZNYM DO OTRZYMANIA PORADNIKA. W temacie maila proszę wpisać: "AWANS DYREKTORA 2018". Poradnik zostanie wysłany na Państwa adres e-mail w czasie do 6 godzin - zwykle trwa to o wiele krócej.

Jeżeli nie otrzymamy powiadomienia o wpłacie mailowo - PORADNIK NIE ZOSTANIE WYSŁANY - nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! (gdyż nawet jeśli stwierdzimy wpłatę na koncie, a nie otrzymamy maila od Państwa, nie będziemy znali adresu mailowego, na jaki mamy wysłać Poradnik). Proszę wziąć pod uwagę ten warunek, gdyż ewentualna reklamacja może znacznie opóźnić otrzymanie Poradnika.

Jeżeli dowód wpłaty nie będzie dołączony do maila, Poradnik zostanie wysłany po wpłynięciu środków na nasze konto, jednak nie zalecamy tej procedury.

Prosimy o dokładne stosowanie się do podanej powyżej procedury, ponieważ w przeciwnym wypadku - z powodu dużej ilości zamówień - otrzymanie Poradnika może być opóźnione.

UWAGA! Zakup Poradnika nie daje praw do otrzymywania w przyszłości jego aktualizacji bezpłatnie lub w cenie promocyjnej.

Redakcja AWANS.NET