mapa strony | strona główna > jak odtworzyć nagranie szkolenia
Jak odtworzyć nagranie szkolenia
GRUPA AWANSOWA AWANS.NET NA FB
Otrzymają Państwo maila - UWAGA! Mail nie przyjdzie z adresu awans.net! Nadawcą będzie "kolombo" - zawierającego następującą treść:

mail

Proszę kliknąć OBEJRZYJ. Pojawi się prośba o wpisanie kodu.

kod

Kod znajduje się w kolejnym mailu, który powinien przyjść w czasie do 15 minut. Powinien, ponieważ niektóre poczty np. interia.pl blokują te maile i czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do 48 godzin. Zdarza się to nieczęsto, jednak informujemy o takiej możliwości. Nie mamy na to wpływu. Dlatego prosimy czekać na ten drugi mail z kodem.

kod

Proszę nie korzystać z przycisku WYŚLIJ PONOWNIE KOD WERYFIKACYJNY, ponieważ w tym czasie może przyjść mail z pierwszym kodem i po wpisaniu go nie nastąpi połączenie z nagraniem, dlatego że strona będzie oczekiwała już na wpisanie nowego, drugiego kodu.
Jeżeli żaden mail nie doszedł, proszę sprawdzić folder poczty SPAM.

Proszę wpisać kod weryfikacyjny w odpowiednie pola.

kod

Pojawi się strona z nagraniem. Nagranie można odtwarzać dowolną ilość razy w terminie 14 dni od otrzymania pierwszego maila.

nagranie

W razie gdyby pojawił się błąd i wyświetliła się informacja jak poniżej, proszę pisać na redakcja@awans.net z prośbą o ponowne wysłanie linku do szkolenia.

error