mapa strony | strona główna > jak odtworzyć nagranie szkolenia
Jak odtworzyć nagranie szkolenia
GRUPA AWANSOWA AWANS.NET NA FB
Otrzymają Państwo maila - UWAGA! Mail nie przyjdzie z adresu awans.net! Nadawcą będzie "kolombo" - zawierającego następującą treść:

mail

Proszę kliknąć OBEJRZYJ.

Powinna pojawić się strona z nagraniem, które można odtworzyć.

Może jednak zdarzyć się, że pojawi się prośba o wpisanie kodu. Dzieje się tak wtedy, gdy ktoś z uczestników webinaru nielegalnie udostępnił link innej osobie (jest próba użycia tego samego linku przez dwa adresy mailowe). Wtedy wszyscy legalni użytkownicy muszą używać kodu, aby uwierzytelnić swoje prawa do nagrania.

kod

Kod znajduje się w kolejnym mailu, który powinien przyjść w czasie do 15 minut.

UWAGA! Temat tego maila brzmi: "Twój link do nagrania z webinaru". Jest on mylący, bo powinno być: "Twój KOD do nagrania z webinaru", więc proszę na to zwrócić uwagę (zgłaszaliśmy tą nieścisłość do platformy szkoleniowej, jak na razie brak poprawy).

UWAGA! Często mail z kodem nie trafia do skrzynki odbiorczej, a do skrzynki typu SPAM, OFERTY itp.! W razie braku maila z kodem w skrzynce odbiorczej - zanim Państwo zechcą do nas o tym fakcie napisać - proszę dokładnie przeszukać WSZYSTKIE pozostałe foldery poczty.

kod

Jeżeli kod nie nadejdzie w ciągu 15 minut, proszę wcisnąć przycisk WYŚLIJ PONOWNIE KOD WERYFIKACYJNY (nie wciskać wcześniej, ponieważ na kod zawsze należy poczekać).

Proszę wpisać kod weryfikacyjny w odpowiednie pola.

kod

Pojawi się strona z nagraniem. Nagranie można odtwarzać dowolną ilość razy w terminie 14 dni od otrzymania pierwszego maila.

nagranie

W razie gdyby pojawił się błąd i wyświetliła się informacja jak poniżej, proszę pisać na redakcja@awans.net z prośbą o ponowne wysłanie linku do szkolenia.

error