mapa strony | strona główna > szkolenia on-line
Szkolenia on-line AWANS.NET
UWAGA! Maile z linkiem i hasłem do szkolenia wysyłane są każdego dnia w godz. 23.30 - 23.59. Proszę więc nie niepokoić się, gdybyście Państwo do tego czasu nie otrzymali linku i hasła. Gdyby jednak taka sytuacja nastąpiła, prosimy zawiadomić nas o tym fakcie na adres redakcja@awans.net
Przedtem proszę sprawdzić folder SPAM.
Beata Rechnio - Kołodziej: Najbliższe szkolenia
Nauczyciel kontraktowy przed komisją egzaminacyjną (awans na mianowanego)
8 czerwca 2020, godz. 17.00 - 19.00

Podczas szkolenia zostaną poruszone następujące tematy:
Część I:
Forma dokumentacji dołączonej do wniosku oraz egzamin na nowych zasadach.
Część II:
Odpowiedzi eksperta na pytania uczestników szkolenia.
Liczba wolnych miejsc: 73
Nauczyciel mianowany przed komisja kwalifikacyjną (awans na dyplomowanego)
9 czerwca 2020, godz. 17.00 - 19.00

Podczas szkolenia zostaną poruszone następujące tematy:
Część I:
Forma dokumentacji dołączonej do wniosku oraz rozmowa kwalifikacyjna na nowych zasadach.
Część II:
Odpowiedzi eksperta na pytania uczestników szkolenia.
Liczba wolnych miejsc: 39
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zgłaszanym na grupach awansowych AWANS.NET na Facebooku przygotowaliśmy cykl szkoleń on - line dotyczących różnych aspektów awansu zawodowego.
Szkolenie trwa dwie godziny, z czego pierwsza godzina to wykład, natomiast w drugiej części Beata Rechnio - Kołodziej, ekspert d/s awansu zawodowego wpisany na listę MEN w 2003 r. oraz wykładowca MSCDN w Warszawie, odpowiada na Państwa pytania. Pytania zadaje się w trakcie pierwszej godziny szkolenia, wpisując je w okienko czatu. Ekspert będzie odpowiadał na pytania w drugiej godzinie szkolenia.

Zamknięcie listy uczestników szkolenia następuje 24 godziny przed jego rozpoczęciem lub w momencie wyczerpania dostępnej ilości miejsc. Gdyby zdarzyło się, że uczestnik dokona wpłaty, kiedy rejestracja jest już zakończona, zostanie zaproszony do kolejnego szkolenia o tym samym temacie w późniejszym terminie lub pieniądze zostaną zwrócone. AWANS.NET nie ponosi odpowiedzialności za usterki w połączeniu wynikłe z winy użytkownika lub dostawcy oprogramowania.

Instrukcja zakupu szkolenia
Opłata za jedno szkolenie wynosi 50 zł.

ABY MÓC UCZESTNICZYĆ W SZKOLENIU, NALEŻY:

1. Wpłacić kwotę 50 zł na konto:

Nr konta 69 1240 5891 1111 0010 8471 0423
Właściciel rachunku AWANS.NET ZBIGNIEW WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI

2. Napisać maila na adres redakcja@awans.net

Podać w nim imię i nazwisko oraz dołączyć dowód wpłaty. W temacie maila proszę wpisać: "Szkolenie - oraz datę szkolenia".
UWAGA! ZAWIADOMIENIE NAS MAILEM O FAKCIE WPŁATY JEST WARUNKIEM KONIECZNYM DO UZYSKANIA DOSTĘPU DO SZKOLENIA. Jeżeli nie otrzymamy powiadomienia o wpłacie mailowo - LINK ORAZ HASŁO DO SZKOLENIA NIE BĘDĄ WYSŁANE - nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! (gdyż nawet jeśli stwierdzimy wpłatę, a nie otrzymamy maila od Państwa, nie będziemy znali adresu mailowego, na jaki mamy wysłać link i hasło). Jeżeli dowód wpłaty nie będzie dołączony do maila, uczestnik nie otrzyma linku ani hasła. Proszę wziąć pod uwagę te warunki, gdyż nie przyjmujemy reklamacji po czasie.

3. Link i hasło do szkolenia zostaną wysłane do Państwa w godzinach 23.30 - 23.59, w dniu, w którym zawiadomili nas Państwo o wpłacie, natomiast osoby, które zawiadomią nas w dniu szkolenia otrzymają te dane do godziny 16.00.

Proszę więc nie niepokoić się, gdybyście Państwo do tego czasu nie otrzymali linku i hasła. Gdyby jednak taka sytuacja nastąpiła, prosimy zawiadomić nas o tym fakcie na adres redakcja@awans.net Przedtem proszę sprawdzić folder SPAM.

4. W razie rezygnacji ze szkolenia - nie zwracamy wniesionej opłaty!

Nie mamy możliwości uniemożliwienia dostępu do szkolenia osobie, która otrzymała hasło, a później rezygnuje.

Instrukcja dołączenia do szkolenia
Kiedy będzie zbliżał się moment rozpoczęcia szkolenia, do którego otrzymali Państwo link oraz hasło, należy zapoznać się z poniższą instrukcją dołączenia do szkolenia, a następnie na pewien czas przed jego rozpoczęciem wypróbować poprawne działanie połączenia. Proszę pamiętać, że na 5 minut przed szkoleniem, w razie problemów, nie będzie już czasu na interwencję z naszej strony.

1. Proszę otworzyć maila z zaproszeniem na szkolenie, który Państwo otrzymali. Połączenie internetowe musi być aktywne.

2. Proszę kliknąć na przycisk DOŁĄCZ, lub jeśli to nie działa, na link, który znajduje się poniżej tego przycisku.
Uwaga! Mogli Państwo otrzymać maila, w którym nie będzie przycisku DOŁĄCZ, a będą tylko podane link do szkolenia i hasło. W takim wypadku należy link skopiować do paska przeglądarki i wcisnąć klawisz ENTER.

szk-instr-1 (31 kB)

3. Otworzy się okno przeglądarki. W odpowiednich polach proszę wpisać swoje imię, adres mailowy, na który przyszło zaproszenie oraz hasło podane w zaproszeniu. Po wypełnieniu wszystkich pól proszę kliknąć przycisk WEJDŹ.

szk-instr-2 (28 kB)

4. Jeżeli wykonaliśmy te czynności w czasie rozpoczęcia szkolenia, ukaże się obraz osoby prowadzącej szkolenie. Należy pamiętać o włączeniu głośnika w swoim komputerze. Jeżeli jest jeszcze pewien czas do szkolenia, ukaże się okno z informacją o szkoleniu oraz zegarem, który wskazuje czas do rozpoczęcia szkolenia.

szk-instr-3 (46 kB)

5. W trakcie szkolenia będzie można zadać pytanie prowadzącemu poprzez okienko czatu (w telefonie komórkowym należy kliknąć na strzałkę z prawej strony ekranu, aby otworzyć okienko czatu, zaś na monitorze komputera okienko to znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu).

Wpisany do okienka czatu tekst pytania należy zakończyć znakiem zapytania - ?
Tylko wtedy pytanie będzie wyświetlone ekspertowi w kolejce pytań.

Ekspert odpowie na pytania w drugiej części spotkania (pierwsza część szkolenia to wykład, druga - odpowiedzi na pytania). Ze względu na dużą liczbę uczestników prosimy o przemyślane zadawanie pytań. Nie gwarantujemy, że ekspert będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania w określonym czasie. Na pewno będzie starał się tak odpowiadać, aby wszyscy Państwo czuli się usatysfakcjonowani.

Co zrobić, jeżeli pokaże się komunikat o błędzie 502 Bad Gateway?
Prawdopodobnie do tego nie dojdzie, ale w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną występuje duży ruch w sieci i należy zabezpieczyć się przed utrudnieniami w połączeniu.
Sugerujemy sprawdzenie połączenia na pewien czas przed rozpoczęciem szkolenia. Zaznaczamy, że błąd ten nie występuje po stronie serwera awans.net, natomiast może występować po stronie dostawcy oprogramowania do przeprowadzania szkolenia - firmy ClickMeeting - lub po stronie Państwa komputera.

1. Odśwież stronę
Odświeżanie strony zawsze jest warte spróbowania. Wiele razy błąd 502 jest tymczasowy, a proste odświeżenie może załatwić sprawę. Większość przeglądarek używa klawisza F5 do odświeżania, a także udostępnia przycisk Odśwież gdzieś na pasku adresu. Nie rozwiązuje problemu zbyt często, ale próba trwa zaledwie sekundę.

2. Wypróbuj inną przeglądarkę
Możliwe, że problem z przeglądarką może być przyczyną błędu 502 Bad Gateway. Jednym z łatwych sposobów sprawdzenia tego jest użycie innej przeglądarki i sprawdzenie, czy to działa. Możesz używać Google Chrome, Mozilla Firefox, Apple Safari lub Microsoft Edge. Jeśli widzisz błąd w nowej przeglądarce, to wiesz, że to nie jest problem z przeglądarką, i powinieneś wypróbować inne rozwiązanie.

3. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookie
Jeśli próba działania innej przeglądarki działa, możliwe, że główna przeglądarka ma buforowane przestarzałe lub uszkodzone pliki, które mogą powodować błąd 502. Usunięcie tych zbuforowanych plików i próba otwarcia witryny może rozwiązać problem.

4. Sprawdź, czy witryna nie działa także dla innych osób
Za każdym razem, gdy nie uda Ci się dotrzeć do witryny (z jakiegokolwiek powodu), możesz również sprawdzić, czy to tylko Ty masz problem z nawiązaniem połączenia lub czy inne osoby mają te same problemy.
Wejdź na stronę isitdownrightnow.com. W pole znajdujące się obok zielonego klawisza z napisem CHECK wpisz adres szkolenia (skopiuj link do szkolenia, który otrzymałeś w mailu) a następnie wciśnij CHECK. Jeżeli w odpowiedzi otrzymasz zielony przycisk z napisem UP, oznacza to, że dla innych osób ta strona działa dobrze, natomiast wina jest po stronie Twojego komputera.
Jeżeli otrzymasz czerwony przycisk z napisem DOWN, niewiele możesz zrobić, ale spróbuj ponownie później.

5. Zrestartuj swoje urządzenia
Użyłeś narzędzia do sprawdzania witryny i ustaliłeś, że dla innych osób strona jest dostępna. Sprawdziłeś też inną przeglądarkę i masz ten sam problem. Więc wiesz, że problem prawdopodobnie jest po twojej stronie, ale to nie twoja przeglądarka. Możliwe, że istnieją dziwne, tymczasowe problemy z komputerem lub sprzętem sieciowym (Wi-Fi, router, modem itp.). Prosty restart komputera i urządzeń sieciowych może pomóc w rozwiązaniu problemu.

Prosimy o dokładne stosowanie się do powyższych procedur. Redakcja AWANS.NET nie bierze odpowiedzialności za ewentualne trudności w realizacji szkolenia, nie wynikające z winy AWANS.NET.