Jak przy pomocy programu NERO 5 BURNING ROM skopiować całą płytę CD (np. z muzyką)

Strona główna Poradnika NERO 5 BURNING ROM
Jak przy pomocy programu NERO 5 BURNING ROM nagrać na płytę CD pliki z danymi z komputera
Strona główna AWANS.NET

Otwórz program Nero Burning Rom. Włóż do nagrywarki płytę CD, którą chcesz skopiować. Pokaże się jedno z dwóch pokazanych tutaj okienek. Jeżeli pokaże się pierwsze z nich, naciśnij "Kreator". Pokaże się wtedy drugie zamieszczone tutaj okienko. Wtedy, jak również gdy to drugie okienko pojawi sie od razu, zaznacz: "Skopiować CD" i wciśnij "Dalej".

 

Na rozwijalnym pasku wybierz nagrywarkę, którą użyjesz do kopiowania i wciśnij "Dalej".

Następnie rozwiń pasek i wybierz prędkość nagrywania. Rekomenduje się wybór najmniejszej dostępnej prędkości, np. 8x. Kliknij "Zapis".

Pokaże się okienko, informujące o postępie kopiowania płyty do pamięci komputera.

Po zakończeniu tego procesu pojawi sie komunikat z prośbą o włożenie do napędu czystej płyty CD. Wyjmujesz płytę, którą kopiujesz i wkładasz czystą płytkę CD do tego samego napędu.

Rozpoczyna się kopiowanie z pamięci komputera na płytę CD. O jego postępach jesteś informowany komunikatem.

Po zakończeniu kopiowania pojawi się następujący komunikat:

Klikasz "OK" i wyjmujesz płytkę z napędu.

 

Do góry

jak opublikować | cennik | przykłady publikacji | publikacje nauczycieli- archiwum | awans zawodowy- porady  | statystyki | kontakt | hosted by netlook.pl
Copyright © 2003-2005 AWANS.NET
Uwaga. Osoby wykorzystujące materiały zamieszczone w Internetowym Serwisie Oświatowym AWANS.NET czynią to wyłącznie na własną odpowiedzialność.
Internetowy Serwis Oświatowy AWANS.NET nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wynikłe z wykorzystania zamieszczonych tutaj materiałów.