mapa strony | strona główna > nowy poradnik dyplomowany rozporządzenie 2022
Beata Rechnio - Kołodziej
Jak zostać nauczycielem dyplomowanym wg rozporządzenia 2022
Poradnik dla osób, które rozpoczęły ubieganie się o stopień nauczyciela dyplomowanego we wrześniu 2022.

Wydanie VIII, zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 6 września 2022 r. w sprawie uzyskiwania stopni awansu zawodowego przez nauczycieli

UWAGA! Sprzedajemy obecnie dwa różne Poradniki dla osób ubiegających się o nadanie stopnia awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Proszę dokładnie przeczytać poniższe wyjaśnienie i zdecydować, do której grupy Państwo należą, a następnie zamówić odpowiedni Poradnik!

Grupa "2018" - osoby, które staż odbywają według rozporządzenia z roku 2018, czyli te, które swój staż rozpoczęły przed dniem 31 sierpnia 2022.
Dla tych osób przeznaczony jest STARY Poradnik Jak przygotować dokumentację dla komisji wg rozporządzenia z 2018.

Grupa "2022" - osoby, które awans będą odbywać według rozporządzenia z roku 2022, czyli te, które rozpoczną ścieżkę awansu na stopień nauczyciela dyplomowanego we wrześniu 2022.
Dla tych osób przeznaczony jest NOWY Poradnik Jak zostać nauczycielem dyplomowanym wg rozporządzenia 2022.

GRUPA AWANSOWA AWANS.NET NA FB
Najnowsze, zgodne z obowiązującymi od września 2022 roku przepisami, VIII wydanie Poradnika Jak zostać nauczycielem dyplomowanym - po zmianach przepisów w 2022 autorstwa Beaty Rechnio - Kołodziej, eksperta ds. awansu zawodowego nauczycieli z listy MEN. Zamów najnowszy Poradnik na dyplomowanego...

ABY OTRZYMAĆ PORADNIK "JAK ZOSTAĆ NAUCZYCIELEM DYPLOMOWANYM WG ROZP. 2022" NALEŻY:
1. Wpłacić kwotę 90 zł na konto:
Nr konta 69 1240 5891 1111 0010 8471 0423
Właściciel rachunku AWANS.NET ZBIGNIEW WARAKOMSKI
Adres: ul. Łokietka 78, 16-400 SUWAŁKI
Tytuł wpłaty: IMIĘ, NAZWISKO, DYPLOMOWANY 2022

2. Napisać maila na adres redakcja@awans.net Podać w nim imię i nazwisko oraz dołączyć dowód wpłaty. UWAGA! ZAWIADOMIENIE NAS MAILEM O FAKCIE WPŁATY JEST WARUNKIEM KONIECZNYM DO OTRZYMANIA PORADNIKA. W temacie maila proszę wpisać: "DYPLOMOWANY NOWY 2022". Poradnik zostanie wysłany na Państwa adres e-mail w czasie do 6 godzin - zwykle trwa to o wiele krócej.

Jeżeli nie otrzymamy powiadomienia o wpłacie mailowo - PORADNIK NIE ZOSTANIE WYSŁANY - nawet jeśli wpłata zostanie zaksięgowana na koncie! (gdyż nawet jeśli stwierdzimy wpłatę na koncie, a nie otrzymamy maila od Państwa, nie będziemy znali adresu mailowego, na jaki mamy wysłać Poradnik). Proszę wziąć pod uwagę ten warunek, gdyż ewentualna reklamacja może znacznie opóźnić otrzymanie Poradnika.

Jeżeli dowód wpłaty nie będzie dołączony do maila, Poradnik zostanie wysłany po wpłynięciu środków na nasze konto, jednak nie zalecamy tej procedury.

Prosimy o dokładne stosowanie się do podanej powyżej procedury, ponieważ w przeciwnym wypadku - z powodu dużej ilości zamówień - otrzymanie Poradnika może być opóźnione.

UWAGA! Zakup Poradnika nie daje praw do otrzymywania w przyszłości jego aktualizacji bezpłatnie lub w cenie promocyjnej.
Redakcja AWANS.NET