AWANS.NET - awans zawodowy nauczycieli


W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona http://www.awans.net używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z Polityką Prywatności.


Jak przygotować dokumentację dla komisji - Poradnik dla kandydatów na dyplomowanego - kliknij

Poradnik dla kandydatów na nauczyciela dyplomowanego. Stale uaktualniany, zgodny z obowiązującymi przepisami. Skorzystało z niego już kilka tysięcy osób, które celująco wypełniły wszystkie wymagania i osiągnęły kolejny stopień awansu zawodowego.

Oprócz 14 rozdziałów, w których omówiony jest szczegółowo przebieg kompletowania dokumentacji - w sposób zrozumiały nawet dla laika nie mającego nic wspólnego z oświatą (od zakupu materiałów papierniczych do przekazania teczek dla kuratorium:) - otrzymujecie Państwo dostęp do plików w formacie PDF, zawierających przykłady planu rozwoju zawodowego, sprawozdania dla dyrektora, niezbędnych dokumentów, stron tytułowych itp. - a przede wszystkim do przykładów kompletnych opisów i analiz do punktów:
8.2.1, 8.2.2, 8.2.3, 8.2.4a, 8.2.4c, 8.2.4e, 8.2.4f. Zapraszamy do skorzystania!

Zapraszamy również na nasze forum, które jest kopalnią wiedzy o awansowaniu. Na Państwa pytania odpowiada nasz ekspert. Po wejściu na forum proszę wybrać dział dotyczący interesującego nas stopnia awansu.


Poradnik - Jak zostać mianowanym?

Udostępniamy nowy Poradnik autorstwa Beaty Rechnio-Kołodziej, tym razem dotyczący awansu na stopień nauczyciela mianowanego. Pani Beaty nie trzeba przedstawiać - jest ona naszym ekspertem do spraw awansu zawodowego na Forum AWANS.NET, gdzie występuje jako "bea".

Poradnik jest zgodny z nowym Rozporządzeniem w sprawie awansu z dnia 1 marca 2013. Składa się on z 7 rozdziałów:
1. Przepisy prawne, które powinieneś znać
2. Wymagania, czyli co możesz umieścić w poszczególnych punktach
3. Plan Rozwoju Zawodowego
4. Staż
5. Sprawozdanie z realizacji Planu Rozwoju Zawodowego
6. Teczka dla komisji
7. Egzamin -autoprezentacja, pytania

Poradnik "Jak zostać nauczycielem mianowanym?"


Poradnik na nauczyciela kontraktowego

Poradnik jest zgodny z nowym Rozporządzeniem w sprawie awansu z dnia 1 marca 2013. Składa się on z 5 rozdziałów:
1. Rozpoczęcie stażu, opiekun stażu, Twoje cele i zadania
2. Przepisy, które trzeba znać
3. Plan Rozwoju Zawodowego
4. Zakończyłeś staż (w tym sprawozdanie z realizacji planu rozwoju zawodowego)
5. Spotkanie z komisją

Poradnik "Jak zostać nauczycielem kontraktowym?"

Wywoływanie filmów z kamery Super8, 2x8mm, DS8, 16mmU W A G A: Wszystkie materiały zawarte na tej stronie oraz na stronach będących odnośnikami od niej prezentowane są wyłącznie w celach edukacyjnych. Nie mogą one służyć jakimkolwiek celom niezgodnym z prawem. Redakcja Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności z powodu wykorzystania materiałów tu zawartych niezgodnie z przeznaczeniem, w szczególności gdy spowodowało to szkodę osób trzecich. Redakcja nie odpowiada za rzetelność i prawdziwość tych materiałów ani informacji zawartych w tym Serwisie.
Do góry